Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Türkiye genelinde sayısız firmaya çözüm sunan Netses Crm , ErpSes ve sms iss hizmeti ile şirketlere farklı bir dünyaya pencere açmasını sağlayan bir telekominikasyon firmasıdır.

Neredeyse her gün bir markanın öyküsünü duyuyoruz. Kimi zaman bir araba, kimi zaman bir gıda aniden gündeme gelebiliyorlar. Pazarın durumuna göre şekil alabiliyorlar. Bu marka ve ürünlerin, bilincimize yerleştiğinin farkına bile varamıyoruz.

Peki tüm bunlar nasıl oluyor? İşte kurumsal olarak tanıtımın perde arkasındakiler…

Türkiye’de pek çok şirketin başarılı markaları ile Dünya pazarını zorladığı şu günlerde, kurumsal tanıtım ve marka bilincinin önemi gün geçtikçe artmakta.

Şuan günümüzde usta - çırak ilişkisinin yerine, yönetim anlayışına, marka oluşturma takımlarına ve müşteri odaklı çalışmalara bıraktığı görülmekte. Biz Netses çözüm ortağınız olarak pek çok yeni fikirler sunuyoruz.


Telekomünikasyon ve yazılım firması olan Netses, bütçe açısından hayal ürünü olmaktan uzak, her an gerçekleşebilir proje ve fikirleri ile ödül ve övgüye değil her zaman için kaliteli hizmet ve başarıya oynar.

Netses, bu güne kadar bir çok projeye imza atmış ve kendini ispatlamıştır. Türkiye’de her geçen gün daha da artan rekabetlere rağmen, şirketlerin doğru adım atmasını sağlayan bir firmadır.

Yazılım, İnternet, bulut santral, özel santral yazılımları ve ses konusunda her zaman her yerde kaliteli hizmet veren firmamız referanslarını gün geçtikçe artırmakta ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Netses olarak bir çok proje geliştirdik. Bunlar şirketlerin özel isteklerine göre ve kendi fikirlerimiz doğrultusunda, bizimle çalışan şirketleri her zaman bir adım öne taşımıştır.

Biz Netses olarak şirketlerin ihtiyaçlarını ve eksiklerini tespit edip, pazarlama stratejilerini gözden geçirip, özellikle hedef müşteri kitlesini ve rakiplerini inceleyerek, yazılım geliştirmesinde takibi açısından çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz…